مانی بال Moneyball

فیلم مانی بال Moneyball 2011 درباره شخصی به نام بیلی بین در شهر اوکلند است که توانست با بودجه بسیار کم و با کمک گرفتن از تحلیل های کامپیوتری ، تیم بیسبالی راه اندازی کند که رقیبان بزرگ را شکست دهد و ...

معرفی فیلم مانی بال Moneyball

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2011 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بنت میلر انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک توسط استیون زیلیان، آرون سورکین، استن شروین انجام شده که داستان بر اساس کتابی به قلم مایکل لوئیس ، اقتباس شده و بازیگران این اثر برد پیت، جونا هیل، فیلیپ سیمور هافمن، رابین رایت، کریس پرت، استیون بیشاپ، رید دایموند، برنت جنینگز، کن مدلاک، تامی بلانچارد، جک مک گی، ویتو روگینیس هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم مانی بال Moneyball برای اولین بار در تاریخ بیست و سوم سپتامبر 2011 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کلمبیا پیکچرز ، اسکات رودین پروداکشنز ، کایکل دلوکا ، فیلم ریتز ريال سدنی کیمل اینترتیمنت و اسپشالیتی فیلمز است . همچنین این ساخته بیست و نه بار برنده حوایز متعدد از جشنواره های معتبر بین المللی شده و هشتاد و دو بار نامزد دریافت این جوایز از فستیوال های دیگر شده است . محل تولید و فیلمبرداری هم شهر بوستون عنوان شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *