تلفن آقای هریگان Mr. Harrigan’s Phone 2022

فیلم تلفن آقای هریگان Mr. Harrigan's Phone 2022 درباره پسری جوان به نام کریگ است که با مردی مسن به نام آقای هریگان دوست میشود . زمانی که هریگان فوت میکند ، کریگ تلفنش را در جیب او در تابوت میگذارد و بعد از دفن ، به او پیام میدهد ، اما ناگهان پیامیش پاسخ داده میشود و ...

معرفی فیلم مجری قانون The Enforcer 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را بصورت همزمان جان لی هنکاک انجام داده که از روی داستانی کوتاه به قلم استفان کینگ اقتباس شده و بازیگران این اثر دونالد ساترلند، جیدن مارتل، کربی هاول-باپتیست، جو تیپت، سایروس آرنولد، ایوان آمارو بولون، توماس فرانسیس مورفی، جوزی اکسلسون، کالین اوبراین، چلسی یاکورا-کورتز، پگی جی اسکات هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم مجری قانون The Enforcer 2022 برای اولین بار در تاریخ پنجم اکتبر 2022 در شبکه محبوب و پرمخاطب نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بلام هاوس و رایان مورفی پروداکشنز است . طبق اعلام عوامل ، این فیلم در شهر فیرفیلد در ایالت کانکتیکات فیلمبرداری و تولید شده است .

 

در تاریخ نوزدهم مهر ماه 1401 نسخه دوبله فارسی این ساخته زیبا جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *