عمارت تسخیر شده ماپت ها Muppets Haunted Mansion

فیلم عمارت تسخیر شده ماپت ها Muppets Haunted Mansion 2021 درباره گونزو است که باید در شب هالووین ، در عمارتی ترسناک بماند و ...

معرفی فیلم عمارت تسخیر شده ماپت ها Muppets Haunted Mansion

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را کرک آر. تاچر انجام داده و بیل بارتا، کلی یونگر، جیم لوئیس بصورت مشترک او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده و بازیگران این اثر ویل آرنت، تاراجی پی هنسون، دارن کریس، ایوت نیکول براون، دیو گولز، بیل بارتا، اریک جاکوبسون، مت ووگل، پیتر لینز، دیوید رودمن، جولیان بوشر، آلیس دینین هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم عمارت تسخیر شده ماپت ها Muppets Haunted Mansion برای اولین بار در تاریخ هشتم اکتبر سال 2021 میلادی توسط شبکه پرمخاطب و پرطرفدار دیزنی پلاس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های دیزنی برندد تلویژن و سوپباکس فیلمز است و موفق شده یکبار برنده جایزه از جشنواره های معتبر بین المللی شود و پنج بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر از فستیوال های جهانی دیگر بشود . این ساخته همچنین با نام فیلم Los Muppets en Haunted Mansion 2021 هم شناخته میشود و معروف است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *