Operation Fortune Ruse de guerre 2022

فیلم عملیات فورچون نیرنگ جنگ Operation Fortune Ruse de guerre 2022 درباره سازمانی امنیتی است به نام پنج چشم که مامور سازمان اطلاعات انگلستان به نام اورسون فورچون را استخدام میکند تا از فروش یک سلاح جدید و پیشرفته جلوگیری کند و ...

معرفی فیلم Operation Fortune Ruse de guerre 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های چین و آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی این عنوان را گای ریچی انجام داده و ایوان اتکینسون و مارن دیویس او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده اند و بازیگران این اثر جیسون استاتهام، کری الوز، اوبری پلازا، جاش هارتنت، هیو گرانت، ادی مارسان، مکس بیزلی، کان اورگانچی اوغلو، یوجنیا کوزمینا، پیتر فردیناندو، باگزی مالون، لوردز فابرس هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم عملیات فورچون نیرنگ جنگ Operation Fortune Ruse de guerre 2022 برای اولین بار قرار است در شانزدهم ژوئن 2022 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های میرامکس ، اس تی ایکس فیلمز و تنسنت است . این عنوان عمدتا در شهر آنتالیا کشور ترکیه فیلمبرداری شده ولی بخشی از آن در قطر و شهر فارنبرو انگلستان تولید شده است . این ششمین همکاری مشترک استاتهام و ریچی است و هر دو از هم شناخت کافی برای همکاری را داشتند و طبق گفته منتقدان این ساخته همانند باقی آثار گای دارای اکشن مناسب ، شوخ طبعی و طنز ، جاسوسی و سرگرم کننده خواهد بود و قطعا بیننده را از تماشای این فیلم راضی نگه میدارد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *