هواپیما Plane 2023

فیلم هواپیما Plane 2023 درباره خلبان یک هواپیمای مسافربری به نام برودی تورنس است که به علت طوفان شدید مجبور به فرود اضطراری میشود ، اما خبر ندارد آنجا منطقه جنگی است و میخواهند هواپیما و مسافرانش را بدزدند و ...

معرفی فیلم هواپیما Plane 2023

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2023 توسط کشورهای آمریکا و انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را ژان فرانسوا ریشه انجام داده و چارلز کامینگ، جی پی دیویس بصورت مشترک وظیقه نگارش متن فیلمنامه را عهده دار بوده و بازیگران این اثر جرارد باتلر، مایک کولتر، یوسون آن، دانیلا پیندا، پل بن ویکتور، رمی آدلکه، جوی اسلوتنیک، ایوان دین تیلور، کلارو دو لس ریس، تونی گلدوین، لیلی کروگ، تارا وست وود، کلی گیل هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم هواپیما Plane 2023 برای اولین بار قرار است در تاریخ بیست و هفتم ژانویه 2023 در سینماهای جهان نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های دی بوناونتورا پیکچرز ، جی بیس ، لاینزگیت است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در کشور پورتوریکو فیلمبرداری و تولید شده . این ساخته در سال 2016 اعلام شد که قصد تولیدش را دارند . داستان بر اساس کتابی به همین نام که توسط چارلز کامینگ نوشته شده بود ، اقتباس شده . بودجه تولیدی این عنوان 50 میلیون دلار اعلام شده که باید دید فروشش چقدر خواهد شد .

 

اطلاعات کامل این فیلم را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی فیلم هواپیما Plane 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *