پونیین سلوان بخش اول Ponniyin Selvan Part I 2022

فیلم پونیین سلوان بخش اول Ponniyin Selvan Part I 2022 درباره پیکی است به نام وندیاثوان که میخواهد پیامی از ولیعهد چولا که آدیتا کاریکالان نام دارد به پادشاه چولا اقدام کند ، اما ...

معرفی فیلم پونیین سلوان بخش اول Ponniyin Selvan Part I 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور هندوستان و به زبان تمیل تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را مانی رتنام انجام داده و جایموهان، کوماراول نویسندگی فیلمنامه را بصورت مشترک برعهده داشته اند و بازیگران این اثر ویکرام، کارتی، جایام راوی، آیشواریا رای باچان، تریشا کریشنان، سوبیتا دولیپالا، آیشواریا لکشمی، جایارام، ویکرام پرابهو، اشوین کاکومانو، سارات کومار، پارتیبان راداکریشنان هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم پونیین سلوان بخش اول Ponniyin Selvan Part I 2022 برای اولین بار در تاریخ سی ام سپتامبر 2022 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های لیکا پروداکشنس و مادراس تالکیز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر پاندیچری فیلمبرداری و تولید شده . داستان بر اساس رمانی است که کالکی کریشنامورتی با همین نام در سال 1995 نوشته ، ساخته شده . تا الان دو فیلم مختلف از این رمان ساخته شده ولی بدلیل بودجه و امکانات کم موفق نبودند ولی این اثر جزو آثار پرخرج و خوب سینمای هند است و توانسته بیش از 56 میلیون دلار فروش داشته باشد .

نظرات و نقدها 1

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • مبارک ‌شاه
    0

    خوب