ماه سرکش Rebel Moon 2022

فیلم ماه سرکش Rebel Moon 2022 درباره حمله بالیساریوس به یک کهکشان صلح آمیز است ، آنها که خود را بدون امکان دفاع در برابر او میبینند ، زنی جوان را به سایر سیاره ها میفرستند تا بتواند جنگجویانی برای دفاع بیارود و ...

معرفی فیلم ماه سرکش Rebel Moon 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی این عنوان را زک اسنایدر انجام داده و شی هاتن، کرت جانستاد او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده اند و بازیگران این اثر سوفیا بوتلا، چارلی هانام، کری الوز، آنتونی هاپکینز، ینا مالون، میشل هویسمن، اد اسکرین، جیمون هونسو، کوری استول، استوارت مارتین، آلفونسو هررا، بائه دونا هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم ماه سرکش Rebel Moon 2022 برای اولین بار قرار است در سال 2022 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های گرند الکتریک و استون کوئری است  . این اثر دومین همکاری مشترک اسنایدر و نتفلیکس است که داستانش از روی فیلم های آکیرا کوروساوا و مجموعه ساخته های جنگ ستارگان الهام گرفته شده و در ابتدا قرار بود به عنوان یک سریال پخش شود ولی بعدا نظر سازندگان تغییر کرد و قرار شد تبدیل به فیلم سینمایی شود . در هجده آپریل 2022 ساخت و تولید کلید خورد و صد و هفده روز در کالفرنیا ادامه دارد و طبق پیش بینی ها قرار است در چهارم نوامبر 2022 فیلمبرداری به پایان برسد .محل پروژه شهر اینیو است که تا الان بیش از 400 فیلم در آن ساخته شده و یکی از تهیه کنندگان دبورا اسنایدر همسر زک است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *