رجب ایودیک 7 Recep Ivedik 7 2022

فیلم رجب ایودیک 7 Recep Ivedik 7 2022 درباره مردی است به نام رجب و دوست صمیمی اش نورالله که میخواهد از خانه کسی بازدید کنند اما درگیر ماجرای نجات روستا و جنگل آنجا میشوند و ...

معرفی فیلم رجب ایودیک 7 Recep Ivedik 7 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور ترکیه و به زبان ترکی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را توگان گوکباکار انجام داده و سهان گوکباکار او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده و بازیگران این اثر ساهان گوکباکار، اوزنور سرچلر، عرفان کنگی، نورالله سلبی، مورات ارگور، ایرای تورک، الهامی ادسال، فاتح باتی، باریس علی چلیکل، گونن فاتح یمز، مورات بولوچک، صحابتین کاراداگوت هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم رجب ایودیک 7 Recep Ivedik 7 2022 برای اولین بار در تاریخ نهم دسامبر سال 2022 میلادی توسط شبکه پرمخاطب و پرطرفدار Disney+ نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی سیلئ مدیا و دیزنی پلاس استودیوز است و طبق اعلام عوامل سازنده ، در شهر برگاما در استان ازمیر کشور ترکیه تولید و فیلمبرداری شده . این ساخته و مجموعه فیلم های رجب یکی از پرفروش ترین و پربیننده ترین فیلم های تولید شده در کشور ترکیه است که طرفداران بسیاری دارد و فعلا هفت قسمت از آن نمایش داده شده که میتواند به قسمت های بعدی هم برسد .

در تاریخ چهارم دی ماه 1401 ، نسخه دوبله فارسی این ساخته زیبا جهت دانلود رایگان و مستقیم از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 2

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • rtavakoli199@gmail.com
  0

  دوبله فارس

  1. Arvand
   0

   هر وقت دوبله بشه قرار میدیم