موشک سازی اثر نامبی Rocketry The Nambi Effect 2022

فیلم موشک سازی اثر نامبی Rocketry The Nambi Effect 2022 درباره دانشمند صنعت موشکی کشور هندوستان ، نامبی نارایان است که در سال 1994 میلادی اشتباها به جاسوسی متهم میشود و ...

معرفی فیلم موشک سازی اثر نامبی Rocketry The Nambi Effect 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور هندوستان و به زبان های هندی ، تمیل ، انگلیسی ، تلوگو ، مالایالام ، کانادا تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را مدهوان انجام داده و سوخمانی سادانا او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده و بازیگران این اثر شاهرخ خان، ماداوان، سیمران، راجیت کاپور، راوی راگاوندرا، میشا گوشال، شیام رنگاناتان، مورالیداران، کارتیک کومار، گلشن گروور، راجیو راویندراناتان، دینش پرابهاکار، موهان رامان هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم موشک سازی اثر نامبی Rocketry The Nambi Effect 2022 برای اولین بار در تاریخ اول جولای 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های تری کالر پروداکشنز ، وارقصه مولان پیکچرز ، سارک استودیو و اسکای واک فیلم است . خبر ساخت فیلم در ماه اکتبر سال 2018 اعلام شد و کارهای پیش تولید یکسال طول کشید و فیلمبرداری در کشورهای هندوستان ، فرانسه ، صربستان ، روسیه و گرجستان انجام شد . قرار است از سن 27 تا 75 سالگی این دانشمند را در این اثر مشاهده کنیم و چون خود نامبی هم به عنوان مشاور حضور داشته است ، باید انتظار یک ساخته زیبا و بر اساس واقعیت باشیم و اعلام شده شاهرخ خان برای حضور در این فیلم هیچ دستمزدی نگرفته و رایگان کار کرده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *