امپراتور پریتویراج Samrat Prithviraj 2022

فیلم امپراتور پریتویراج Samrat Prithviraj 2022 درباره پادشاه افسانه ای هندوها ، پریتویراج چاوهان ، عاشق شدنش و جنگ با حاکم سلسه غوریان و پایه گذار اسلام در قاره هند است و ...

معرفی فیلم امپراتور پریتویراج Samrat Prithviraj 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور هندوستان و به زبان های هندی ، تلوگو ، تمیل تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را بصورت مشترک چاندرا پراکاش دوویدی انجام داده و بازیگران این اثر آکشای کومار، ماناو ویج، سانجی دات، آشوتوش رانا، منوشی چیلار، سونو سود، ساکشی تانوار، جواد رمضانی، مانوج جوشی، آیشواریا راج باکونی، آرون بالی، راجندرا گوپتا هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم امپراتور پریتویراج Samrat Prithviraj 2022 برای اولین بار در تاریخ سوم ژوئن 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی یاش راج فیلمز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر بمبئی در کشور هندوستان فیلمبرداری و تولید شده و موفق شده دوبار برنده جایزه از جشنواره های مهم بین المللی بشود . داستان بر اساس یک شعر حماسی به زبان براج در مورد زندگی پادشاه پریتویراج نوشته شده . اعلام شده بودجه ساخت این اثر بین 19 تا 38 میلیون دلار بوده که توانسته یازده میلیون دلار فروش داشته باشد و با شکست بزرگی در گیشه ها مواجه شد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *