هفت سال در تبت Seven Years in Tibet

فیلم هفت سال در تبت Seven Years in Tibet 1997 درباره مردی است به نام هاینریش هارر که ملیتی اتریشی دارد و در زمان جنگ جهانی دوم به قله هیمالیا میرود ، در آنجا پس از بازداشت و بعد فرار از زندان به همراه دوستش به کشور تبت فرار میکند و ...

معرفی فیلم هفت سال در تبت Seven Years in Tibet

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های آمریکا ، انگلستان و به زبان های انگلیسی ، آلمانی ، ماندرین ، تبتی ، هندی تولید و ساخته شده است . کارگردانی را ژان ژاک آنود انجام داده و بکی جانستون هم وظیفه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشتند و بازیگران این اثر برد پیت، دیوید تیولیس، بی دی وونگ، ماکو، دنی دنزونگپا، ویکتور وونگ، اینگبورگا داپکونایت، جامیانگ جامتشو وانگچوک، لاکپا تسامچوئه، جتسون پما، آما آش دونگتسه، سونام وانگچوک هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم هفت سال در تبت Seven Years in Tibet برای اولین بار در تاریخ چهاردهم اکتبر 2022 از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار HULU نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های استویو قرن 21 ؛ بیست و یک لپس اینترتیمنت و کاتلیا بوده است . داستان بر اساس کتابی به قلم هاینریش هارر ، اقتباس شده و توانسته سه بار بنده جوایز محتلف از فستیوال های مهم بین المللی شود و هشت بار دیگر هم نامزد دریافت جوایز دیگر شود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *