او خواهد آمد She will 2021

فیلم او خواهد آمد She will 2021 درباره ستاره اسبق سینما ورونیکا گنت است که پس از مریضی سختی که دارد با پرستار جوانش که دسی نام دارد برای ماستکتومی دوبل به درمانگاهی در حومه کشور اسکاتلند میرود ، اما ...

معرفی فیلم او خواهد آمد She will 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی این عنوان را شارلوت کولبرت انجام داده و کیتی پرسی او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده و بازیگران این اثر روپرت اورت، مالکوم مک داول، آلیس کریج، امی منسون، اولون فوئره، جان مک کریا، دانیل لاپین، جاناتان آریس، کنت کولارد، کوتا ابرهارت، جوآنا بیکن، جک گرینلیز هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم او خواهد آمد She will 2021 برای اولین بار قرار است در پانزدهم جولای 2022 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های پاپ کورن گروپ ، پرسمن فیلمز ، فیلمزگیت ، اینترمیشن و راکت ساینس است و اولین ساخته بلند کولبرت است که توانسته بیفا را مجاب کند این اثر را به عنوان بهترین تهیه کننده انتخاب و در جشنواره لوکارنو صاحب پلنگ طلایی بهترین فیلم شود و همچنین برنده انتخاب ویژه جشنواره سیجس شود و توانسته نمره های قابل قبولی توسط منتقدان در سایت راتن تومیتوز بدست بیاورد . محل فیلمبرداری هم شهر گلاسکو بوده است .

 

در تاریخ 7 مرداد 1401 نسخه با کیفیت عالی و به همراه زیرنویس فارسی چسبیده و با لینک نیم بها جهت دانلود از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *