اسلامبرلند Slumberland 2022

فیلم اسلامبرلند Slumberland 2022 درباره دختربچه ای است که نقشه ورود به یک دنیای شاد و خاص و رویایی به نام اسلامبرلند را پیدا میکند و میخواهد با کمک شخصی هر طور شده خودش را به آنجا برساند تا شاید بتواند پدرش که فوت شده را دوباره ببیند و ...

معرفی فیلم اسلامبرلند Slumberland 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را فرانسیس لارنس برعهده داشته و دیوید گویون، مایکل هندلمن هم بصورت مشترک وظیفه نگارش متن فیلمنامه را عهده دار بودند و بازیگران این اثر جیسون موموآ، مارلو بارکلی، کریس اودود، کایل چندلر، کامرون نیکول، آنتونیو رین پاستوره، وروچه اوپیا، ایندیا دو بوفور، کریس دسیلوا، یانا مک‌اینتاش، جیکوب سو هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم اسلامبرلند Slumberland 2022 برای اولین بار در تاریخ هجدهم نوامبر 2022 توسط شبکه محبوب و پرطرفدار Netflix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی چرنین اینترتیمنت بوده است که طبق اعلام عوامل سازنده در شهر تورنتو ایالت اونتاریو کشور کانادا فیلمبرداری و تولید شده . این اثر بر اساس کمیک استریپ، نمو کوچک در اسلامبرلند، اثر وینسور مک کی ساخته شده است.

 

در تاریخ ششم آذر 1401 نسخه دوبله فارسی این ساخته زیبا حهت دانلود از رسانه هیوامووی با لینک مستقیم و رایگان اضافه شد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *