اسپایدرهد Spiderhead 2022

فیلم اسپایدرهد Spiderhead 2022 درباره زندانی است که زندانیان میتوانند برای کم کردن دوران محکومیتشان اجازه بدهند داروهای مختلف روی آنها تست شود ، در این میان داروی جدیدی که میتواند احساسات عشقی را تغییر دهد تست میشود ، اما ...

معرفی فیلم اسپایدرهد Spiderhead 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جوزف کاسینسکی انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم توسط رت ریس، پل ورنیک انجام شده که براساس کتابی به نام فرار از اسپایدرهد به قلم جورج ساندرز نوشته ، ساخته شده و بازیگران این اثر مایلز تلر، کریس همسورث، چارلز پارنل، جورنی اسمولت، تس هابریچ، ناتان جونز، بی بی بتنکورت، دانیل بوکو، جین لارکین، انجی میلیکن، الکه هینریچسن، سنایت مبراهتو هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم اسپایدرهد Spiderhead 2022 برای اولین بار قرار است در هفدهم ژوئن 2022 از طریق شبکه بسیار پرطرفدار نتفلیکس نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کوند نست اینترتیمنت ، گرند الکتریگ ، رییس ورنیک پروداکشنز ، اسکرین آرکید ، نیویورکر و ربل فلیت است . طبق اعلام تیم سازنده ، محل فیلمبرداری و تولید این عنوان در شهر کوئینزلند کشور استرالیا بوده که در طی همه گیری بیماری کویید 19 در سال 2020 انجام شده. بودجه ساخت حدود 22 میلیون دلار است که توسط دولت استرالیا تامین شده و طبق گفته استاندار کوئینزلند این کار در جهت ایجاد 360 شغل محلی انجام شده که حدود 48 میلیون دلار به اقتصاد کشور کمک میکند .کتابی که داستان از آن اقتباس شده ، در سال 2010 توسط مجله نیویورکر منتشر شده . جوزف کاسینسکی عنوان دیگری هم دارد که در سال 2022 به نمایش درخواهد آمد ، فیلم Top Gun Maverick 2022 که جزو آثاری بسیار مورد انتظار با بازی تام کروز .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *