بانشی های اینشیرین The Banshees of Inisherin 2022

فیلم بانشی های اینشیرین The Banshees of Inisherin 2022 درباره پایان دادن رابطه طولانی دوستی دو نفر توسط یکی از آنهاست که شرایط بدی را برای هر دو ایجاد میکند و ...

معرفی فیلم بانشی های اینشیرین The Banshees of Inisherin 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های آمریکا ، انگلستان ، ایرلند  و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را مارتین مک دونا انجام داده و بازیگران این اثر کالین فارل، برندان گلیسون، کری کاندون، بری کیوگان، پت شورت، گری لیدون، دیوید پیرس، شیلا فلیتون، جان کنی، برید نی نیچتین هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم بانشی های اینشیرین The Banshees of Inisherin 2022 برای اولین بار قرار است در تاریخ بیست و یکم اکتبر 2022 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بلوپرینت پیکچرز ، فیلم 4 ، فاکس سرچلایت و متروپولیتان فیلمز اینترنشنال است که در شهر آران آیلند کشور ایرلند فیلمبرداری و تولید شده و دوبار توانسته جایزه های مختلف را از فستیوال های بین المللی کسب کند و یکبار هم کاندید دریافت جایزه های دیگر شود . این ساخته اولین بار در هفتاد و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز در 5 سپتامبر 2022 به نمایش درآمد و منتقدین از تیم هنرمندان و داستان و کارگردانی رضایت زیادی دارند .

 

در تاریخ بیست و پنجم آذر 1401 ، نسخه دانلود این ساخته زیبا جهت دانلود از رسانه هیوامووی با لینک مستقیم و رایگان ، قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *