خانواده کلاوس The Claus Family

فیلم خانواده کلاوس The Claus Family 2020 درباره دختری است به نام جولز که به جای پدربزرگ بیمارش که بابانوئل است و در حالی که از جشن کریسمس خوشش نمی آید ، باید هدایا را در سراسر جهان پخش کند و ...

معرفی فیلم خانواده کلاوس The Claus Family

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2020 توسط کشور بلژیک و به زبان هلندی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را ماتیاس تمرمنز انجام داده و روبن واندنبوره، الکه دو گزل بصورت مشترک او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده اند و بازیگران این اثر یان دکلیر، مو باکر، براچا ون دوزبورگ، رنه سوندندیک، امبر متدپنینگن، استفان دگاند، اوا ون در گوخت، ژان دسمت، ژوزه هویسمن، ویم ویلارت، پوملین تیژس هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم خانواده کلاوس The Claus Family برای اولین بار در تاریخ اول نوامبر 2021 از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی ای اس ایکس پروداکشنز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر بروکسل کشور بلژیک فیلمبرداری و تولید شده و موفق شده یکبار برنده جایزه از جشنواره های معتبر بین المللی شوند و یکبار هم کاندید دریافت جوایز از جشنواره های جهانی بشوند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *