نفرین پل هالو The Curse of Bridge Hollow 2022

فیلم نفرین پل هالو The Curse of Bridge Hollow 2022 درباره همکاری پدر و دختری برای از بین بردن شیطانی است که دخترش در شب هالووین اشتباها او را بیدار کرده ، این کار را قرار است با زنده کردن تزئینات و دکوراسیون شهر انجام بدهند و ...

معرفی فیلم نفرین پل هالو The Curse of Bridge Hollow 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی را جف وادلو انجام داده و تاد برگر، رابرت روگان، جان آر. موری هم وظیفه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشتند و بازیگران این اثر مارلون وینز، پریا فرگوسن، کلی رولند، جان مایکل هیگینز، لورن لاپکوس، راب ریگل، نیا واردالوس، ابی مونتری، هالی جی بارت، مایلز پرز، هلن اسلیتون هیوز، داگ داوسون هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم نفرین پل هالو The Curse of Bridge Hollow 2022 برای اولین بار در تاریخ چهاردهم اکتبر 2022 توسط شبکه محبوب و پرطرفدار نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی آگلی بیبی پروداکشنز بوده است که طبق اعلان عوامل سازنده در شهر ویلمینگتون در ایالت کارولینای شمالی فیلمبرداری و تولید شده . این ساخته در وبسایت تحلیلی متاکریتیک توانسته نمره 38 از 100 را بدست بیاورد که امتیاز بالایی حساب نمیشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *