خانواده فیبلمن The Fabelmans 2022

فیلم خانواده فیبلمن The Fabelmans 2022 درباره مردی است به نام سامی فیبلمن ( جوانی خود اسپیلبرگ ) که در آریزونا بزرگ میشود و بعد از جنگ جهانی دوم دوست دارد فیلمساز شود و ...

معرفی فیلم خانواده فیبلمن The Fabelmans 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی متن فیلمنامه این عنوان را استیون اسپیلبرگ انجام داده و تونی کوشنر او را در نوشتن داستان همراهی و کمک کرده و بازیگران این اثر میشل ویلیامز، پل دانو، ست روگن، گابریل لابل، متئو زوریان، کیلی کارستن، آلینا بریس، جولیا باترز، بردی بوریا، جود هیرش، سوفیا کوپرا، جنی برلین، رابین بارتلت هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم خانواده فیبلمن The Fabelmans 2022 برای اولین بار قرار است در تاریخ بیست و سوم نوامبر 2022 توسط شبکه محبوب و پرطرفدار Apple TV Plus نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آمبلین اینترتیمنت و ریلاینس است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در ایالت آریزونا فیلمبرداری و تولید شده . این عنوان موفق شده تا کنون ده بار برنده جایزه از جشنواره های معتبر بین المللی شود و هشتاد بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر از فستیوال های جهانی شود . طبق گفته اسپیلبرگ ایده ساخت این اثر در سال 1999 با خواهرش مطرح کرده و نام دیگری برای آن انتخاب کرده و چون داستان از روی واقعیت زندگی و جوانی خودش بوده ، تا می سال 2021 که شروع به تولید آن کرده . او عنوان میکند به دلیل اینکه میترسیده والدینش با ساخت این فیلم و کاوش گذشته دچار مشکل شوند آن را متوقف کرده بود ولی پدر و مادرش در سال های 2017 و 2020 فوت کردند و بعد از آن شروع به ساخت کرد .

در تاریخ بیست و هفتم دی ماه 1401 ، نسخه دوبله فارسی این ساخته زیبا و پرافتخار ، جهت دانلود رایگان و مستقیم از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *