بخشیده شده The Forgiven 2021

فیلم بخشیده شده The Forgiven 2021 درباره اتفاقات در یک مهمانی خانگی در ویلایی در مراکش است که با حادثه ای تصادفی در کوه های اطلس ، تحت تاثیر قرار میگیرد و ...

معرفی فیلم بخشیده شده The Forgiven 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را بصورت همزمان جان مایکل مک دونا انجام داده که داستان از روی کتابی به همین نام به قلم لارنس آزبورن اقتباس شده و بازیگران این اثر جسیکا چستین، مت اسمیت، رالف فاینس، کالب لندری جونز، ابی لی، کریستوفر ابوت، الکس جنینگز، ماری جوزی کروز، فیونا اوشاگنسی، سعید تغماوی، اسماعیل کاناتر هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم بخشیده شده The Forgiven 2021 برای اولین بار قرار است در دوم سپتامبر 2022 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های هاوس او ان آمریکن اکتیویتز ، بروک استریت پیکچرز ، هد گیر فیلمز ، مترول تکنولوژی ، اسمبل مدیا ، کاسباه فیلم و لیپسینک پروداکشنز و محل فیلمبرداری و تولید کشور مراکش است . کتابی که از روی آن داستان نوشته شده در سال 2012 منتشر شده و فروش و تقاضای زیادی هم داشته . اولین اکران و نمایش جهانی این ساخته در جشنواره فیلم تورنتو در یازدهم سپتامبر 2021 بوده و انتشار جهانی آن به دلیل همه گیری بیماری کووید 19 به تاخیر افتاد . در سال 2018 رسما خبر تولید این اثر اعلام شد و در فوریه 2020 کار تولید و تصویربرداری آعاز شد . در وبسایت تحلیلی روتن توميتوز ، عموم منتقدین وضعیت فیلم را مطلوب اعلام کردند و به این فیلم علاقه نشان دادند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *