The Greatest Beer Run Ever 2022

فیلم بزرگترین محموله ماءالشعیر تاریخ The Greatest Beer Run Ever 2022 درباره پسری است به نام چیکی که در سال 1967 میلادی در میان جنگ آمریکا و ویتنام میخواهد برای دوستانش که در حال جنگ هستند ، از نیویورک ماءالشعیر ببرد و ...

معرفی فیلم بزرگترین محموله ماءالشعیر تاریخ The Greatest Beer Run Ever 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را پیتر فارلی انجام داده و برایان هیز کوری، پیت جونز او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده اند و بازیگران این اثر زک افرون، راسل کرو، جیک پیکینگ، کایل آلن، آرچی رنو، ویل راپ، ویل هوچمن، مت کوک، کوین کی تران، روبی اشبورن سرکیس، بیل موری، کریستین کری، پل آدلستاین هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم بزرگترین محموله ماءالشعیر تاریخ The Greatest Beer Run Ever 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و سوم سپتامبر 2022 در سینما نمایش داده شد و در 30 سپتامبر از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار اپل تی وی پلاس منتشر شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بورن تو برن فیلمز ، میلنیوم مدیا گروپ و نو بویانا فیلم استودیوز است . طبق اعلام عوامل ، این فیلم در شهر بانکوک در کشور تایلند فیلمبرداری و تولید شده است . داستان فیلم واقعی بوده و براساس کتابی که توسط چیک دوناهو، جی.تی. مولوی نوشته شده است ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *