تهاجم The Invasion

فیلم تهاجم The Invasion 2007 درباره شیوع یک بیماری همه گیر از طریق سقوط یک شاتل فضایی است و دکتری روانشناس و همکارش متوجه آن میشوند ، او میفهمد تنها راه جلوگیری از گسترش این بیماری پیدا کردن پسرش است و ...

معرفی فیلم تهاجم The Invasion

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2007 توسط کشورهای آمریکا و استرالیا و به زبان های انگلیسی و روسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را الیور هیرشبیگل برعهده داشته و وظیفه نگارش متن فیلمنامه برعهده دیوید کاجگانیچ بوده و بازیگران این اثر نیکول کیدمن، دنیل کریگ، جرمی نورتام، جکسون باند، جفری رایت، ورونیکا کارترایت، جوزف سامر، سلیا وستون، راجر ریس، اریک بنجامین، سوزان فلوید، استفانی بری هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم تهاجم The Invasion برای اولین بار در تاریخ هفدهم آگوست 2007 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های 308 ای ان تی ، آرکانا استودیوز ، بوندیت مدیا کپیتال بوده است که طبق اعلام عوامل سازنده در شهر مائوی ایالت هاوایی فیلمبرداری و تولید شده . داستان فیلمنامه براساس کتابی که توسط جک فینی نوشته شده ، اقتباس شده و توانسته یکبار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود و دوبار دیگر هم کاندید دریافت جایزه از جشنواره های بین المللی شود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *