آخرین جنگجو The Last Warrior A Messenger of Darkness

فیلم آخرین جنگجو 3 پیام‌آور تاریکی The Last Warrior A Messenger of Darkness 2021 درباره پسری 21 ساله به نام ایوان است که قصد ازدواج با دختری زیبا به نام واسیلیسا را دارد ، دختر در مسکو ربوده میشود و ایوان با دوستانش به نجات او میروند و ...

معرفی فیلم آخرین جنگجو The Last Warrior A Messenger of Darkness

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور روسیه و به زبان روسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را دیمیتری دیاچنکو انجام داده و و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک توسط پاول دانیلوف، واسیلی کوتسنکو، ویتالی شلیاپو، ایگور تودواسف، دیمیتری یان انجام شده و بازیگران این اثر ویکتور خورینیاک، میلا سیواتسایا، اکاترینا ویلکووا، النا یاکولووا، کنستانتین لاوروننکو، اوگنی دیاتلوف، تیموفی تریبونتسف، آلسیا لوکیانوا هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم آخرین جنگجو The Last Warrior A Messenger of Darkness برای اولین بار در تاریخ بیست و سوم دسامبر 2021 نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های یلو ، بلک ، وایت و والت دیزنی پیکچرز است . در نهم ژانویه سال 2022 این ساخته ، عنوان نهمین فیلم پرفروش تاریخ روسیه را بدست آورد و فروشی تقریبا 26 میلیون دلار داشت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *