خون آشام کوچولو The Little Vampire

فیلم خون آشام کوچولو The Little Vampire 2000 درباره پسر بچه ای است آمریکایی به نام تونی که به تنهایی در کشور اسکاتلند زندگی میکند ، او دوست جدید پیدا میکند که خون آشام است و ...

معرفی فیلم خون آشام کوچولو The Little Vampire

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2000 توسط کشور های آلمان ، هلند ، آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را اولی ادل انجام داده و کری کرکپاتریک و لری ویلسون بصورت مشترک وظیقه نگارش متن فیلمنامه را عهده دار بوده و بازیگران این اثر جاناتان لیپنیکی، ریچارد ای. گرانت، جیم کارتر، آلیس کریج، پاملا گیدلی، تامی هینکلی، آنا پاپلول، دین کوک، رولو ویکس، جان وود، اد استوپارد، جیک دارسی هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم خون آشام کوچولو The Little Vampire برای اولین بار در تاریخ بیست و هفتم اکتبر 2000 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آورورا مدیا ، کومت فیلم پروداکشنز و کامت استون پیکچرز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر فیف کشور اسکاتلند فیلمبرداری و تولید شده و موفق شده یکبار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود و سه بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز از جشنواره های جهانی بشود . داستان بر اساس کتابی به همین نام که توسط آنجلا سامر-بودنبورگ نوشته شده بود ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *