The Phantom of the Open 2021

فیلم شبح مسابقات گلف اوپن The Phantom of the Open 2022 درباره مردی است خوشبین به نام موریس فلیتکرافت که موفق شد در سال 1976 به مسابقات مقدماتی مسابقات قهرمانی گلف آزاد بریتانیا برسد و بدترین امتیازات را هم کسب کند ، اما ...

معرفی فیلم شبح مسابقات گلف اوپن The Phantom of the Open 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان برعهده کریگ رابرتز بوده و نویسندگی فیلمنامه هم توسط سایمون فرنابی انجام شده و بازیگران این اثر مارک رایلنس، ایان پورتر، تامی فالون، دیوید مارا، سالی هاوکینز، آستین دبلیو گریفین، جیک دیویس، کریستین لیز، جونا لیز، مارک لوئیس جونز، یوهان مایرز، نایجل بتس، افسانه دهرویه هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم دره مردگان Valley of the Dead 2021 برای اولین بار در تاریخ هجدهم مارس 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بی بی سی فیلمز ، بیبی کاو پروداکشنز ، بریتیش فیلم اینستیتوت ، اینگنشز مدیا ، اسپارتیت فیلمز و واتر و پاور پروداکشنز است . داستان از روی کتابی با همین نام که توسط اسکات موری و سایمون فارنبی نوشته شده ، اقتباس شده . این عنوان برای اولین بار در شصت و پنجمین جشنواره فیلم BFI لندن در 12 اکتبر 2021 به نمایش درآمد . محل فیلمبرداری و تولید هم شهر لیتل استون در کنت انگلستان است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *