شاهزاده The Princess 2022

فیلم شاهزاده The Princess 2022 درباره شاهزاده ای است که دوست ندارد با فردی بی رحم ازدواج کند ، به همین دلیل او را میدزدند و به برجی در نقطه ای دورافتاده میبرند ، او که میداند خواستگارش میخواهد همه چیز پدرش را بگیرد ، شروع به مبارزه میکند و ...

معرفی فیلم شاهزاده The Princess 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را لو ون کیت انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک توسط بن لوستیگ و جیک تورنتون نوشته شده و بازیگران این اثر جوی کینگ، اولگا کوریلنکو، آنتونی داویدوف، رادوسلاو پروانوف، لودمیل کهایوف، کاتلین رز داونی، الکس رید، اد استوپارد، کریستوفر کامیاسو، فرگوس اودانل، ایوان ودنیچاروف، میتکو آنجلوف هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم شاهزاده The Princess 2022 برای اولین بار قرار است در تاریخ اول جولای 2022 از طریق شبکه های محبوب و پرطرفدار HULU و Disney+ نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های استودیو قرن بیستم و اورجینال فیلم است . در سی ام اکتبر 2020 قرن بیستم حق داستان را خریداری کرد و شبکه HULU اعلام کرد که قرار است در سال 2022 این عنوان را پخش کند . محل تولید و فیلمبرداری هم شهر صوفیه در کشور بلغارستان است .

نظرات و نقدها 1

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • Esmat
    0

    تشکر ازشما که فیلم های دوبله شده ره بدون کدام مصرف برای ما ارایه مکنید