دوقلوهای خاموش The Silent Twins 2022

فیلم دوقلوهای خاموش The Silent Twins 2022 درباره دو خواهر دوقلو و همسان به نام جون و جنیفر گیبونز است که کشور ولز به دلیل شباهت زیاد منزوی شده و با هیچ کس ارتباطی نداشتند و ...

معرفی فیلم دوقلوهای خاموش The Silent Twins 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های لهستان ، انگلستان ، آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی را آگنیشکا اسموکزینسکا انجام داده و آندره آ سیگل هم وظبفه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و بازیگران این اثر لتیتیا رایت، تامارا لارنس، لیا موندسیر-سیموندز، اوا آریانا باکستر، نادین مارشال، تروا اتین، مایکل اسمایلی، جودی می، جک باندیرا، کینگا پریس، آماره-جای سنت اوبین هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم دوقلوهای خاموش The Silent Twins 2022 برای اولین بار در تاریخ شانزدهم سپتامبر 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کندرد اسپریت ، مادانتس و کانال پلاس لهستان است که طبق اعلام عوامل سازنده ، کار فیلمبرداری و تولید در  انجام شده و داستان از روی کتابی به همین نام به قلم مارجوری والاس اقتباس شده و تاکنون توانسته چهار بار برنده جوایز مختلف از فستیوال های مهم بین المللی شود و سه بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر شود .

در تاریخ بیست و یکم دی ماه 1401 ، نسخه جدیدی به همراه زیرنویس فارسی این نسخه ، جهت دانلود رایگان و مستقیم از رسانه هیوامووی قرار گرفت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *