غریبه The Stranger 2022

فیلم غریبه The Stranger 2022 درباره آشنا شدن دو مرد در هواپیما است ، یکی مظنون به پرونده ناپدید شدن یک نفر و دیگری پلیسی که بصورت مخفی دنبال او است و ...

معرفی فیلم غریبه The Stranger 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور استرالیا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه را توماس ام رایت انجام داده و راب کندی هم  وظیفه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشتند و بازیگران این اثر جوئل ادگرتون، شان هریس، ایون لزلی، جادا آلبرتز، متیو ساندرلند، استیو موزاکیس، مایک فوئندر، لوسیندا نیکلاس، فلچر هامفریس، سیمون الراهی، آلن دوکس هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم غریبه The Stranger 2022 برای اولین بار در تاریخ نوزدهم اکتبر 2022 از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های انانیموس کانتنت ، بلو تانگ فیلمز و راکت ساینس بوده است که طبق اعلام عوامل سازنده در شهر گلنساید کشور استرالیا این ساخته فیلمبرداری و تولید شده . همچنین این اثر موفق شده پنج بار کاندید دریافت جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود . اولین نمایش رسمی و عمومی این عنوان در جشنواره فیلم کن در هجدهم می سال 2022 بود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *