اشرار ولی ویو The Villains of Valley View 2022

سریال اشرار ولی ویو The Villains of Valley View 2022 درباره خانواده ای است همه اعضای آن از ابرشروران هستند ، آنها با لیگ تبهکاران درگیر شده و از آن خارج شده اند و میخواهد زندگی عادی در یکی از شهرهای کوچک تگزاس داشته باشند و ...

معرفی سریال اشرار ولی ویو The Villains of Valley View 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را ویکتور گونزالس، جودی مارگولین هان، مونیکا ماری کنتراس انجام داده اند و برایان مور، کریس پترسون، عمر پونس هم وظیفه نویسندگی فیلمنامه رو بر عهده داشتند و بازیگران این اثر ایزابلا پاپاس، مالاچی بارتون، رید هورستمن، کایدن مولر یانسن، لوسی دیویس، جیمز پاتریک استوارت، پاتریشیا بلچر، ماریا ایمان ویلسون، هریسون وایت، استیو بلوم، جان گوانز هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال اشرار ولی ویو The Villains of Valley View 2022 برای اولین بار در تاریخ سوم ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Disney Channel نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های برایت لایت استودیو ، دیزنی برندد تلویژن ، لف پروداکشنز و تو ماچ کافی است که در یک فصل ده قسمتی در شهر لس آنجلس ایالت کالیفرنیا تولید و فیلمبرداری شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *