شگفتی The Wonder 2022

فیلم شگفتی The Wonder 2022 درباره پرستاری است که توسط گذشته اش تسخیر شده ، در سال 1862 او به یک روستای دور افتاده در ایرلند سفر میکند تا درباره روش یک دختر که ظاهرا مشکلش برطرف شده تحقیق کند و آن را روی خودش اجرا کند و ...

معرفی فیلم شگفتی The Wonder 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های آمریکا ، انگلستان ، ایرلند و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را سباستین للیو برعهده داشته و اما دونوگی، آلیس برچ هم بصورت مشترک او را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده اند و بازیگران این اثر نیام الگار، فلورانس پیو، دیوید ویلموت، روث بردلی، دارسی کمپیون، ابیگیل کوبرن، کارلا هرلی اودوایر، جولیت هرلی اودوایر، کارلی کین، توبی جونز، درموت کراولی هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم شگفتی The Wonder 2022 برای اولین بار در تاریخ شانزدهم نوامبر 2022 توسط شبکه محبوب و پرطرفدار Netflix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های المنت پیچرز و اسکرین ایرلند بوده است که طبق اعلام عوامل سازنده در کشور ایرلند فیلمبرداری و تولید شده که توانسته یکبار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود و دوازده بار دیگر هم کاندید دریافت جایزه از جشنواره های دیگر بشود . این اثر اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم تلوراید در 2 سپتامبر 2022 انجام داد و در دوم نوامبر در سینماها اکران شد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *