تیل Till 2022

فیلم تیل Till 2022 درباره زنی است به نام مامی تیل موبلی که دنبال پیدا و افشا کردن هویت قاتلان پسر 14 ساله اش در سال 1955 میلادی است که در شهر می سی سی پی هنگام ملاقات پسرعموهایش به قتل رسید و ...

معرفی فیلم تیل Till 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را چینونیه چوکو انجام داده و مایکل ریلی، کیث بوچمپ بصورت مشترک وظیقه نگارش متن فیلمنامه را عهده دار بوده و بازیگران این اثر دنیل ددوایلر، جالین هال، جیمی رنل، ووپی گلدبرگ، شان پاتریک توماس، جان داگلاس تامپسون، جم مارک کالینز، دیالو تامپسون، تیریک جانسون، انوک کینگ هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم تیل Till 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و هشتم نوامبر 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های اپیک مدیا پروداکشنز ، اسکرین ایرلند و لاولی پروداکشنز است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر گزین وود در ایالت می سی سی پی فیلمبرداری و تولید شده و موفق شده دوبار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود و سه بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز از جشنواره های جهانی بشود . همزمان با اکران این عنوان ، مجسمه مامی تیل هم پرده برداری شد و اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم نیویورک در تاریخ 1 اکتبر 2022 داشت .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *