وارکرفت Warcraft

فیلم وارکرفت Warcraft 2016 درباره اورک ها است که پس از مشکلات زیادی که در دنیای خودشان داشتند ، حالا به سرزمین انسان ها برای پیدا کردن زندگی بهتر آمده اند و ...

معرفی فیلم وارکرفت Warcraft

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2016 توسط کشور های چین ، آمریکا ، کانادا ، ژاپن و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی متن فیلمنامه این عنوان را دانکن جونز انجام داده و چارلز لیویت او را در نوشتن داستان همراهی و کمک کرده اند و بازیگران این اثر تراویس فیمل، پائولا پاتون، بن فاستر، دومینیک کوپر، توبی کبل، بن اشنتزر، رابرت کازینسکی، کلنسی براون، دنیل وو، روث نگا، آنا گالوین، کالوم کیت رنی، برکلی دافیلد هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم وارکرفت Warcraft برای اولین بار در تاریخ دهم ژوئن سال 2016 میلادی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های لجندری اینترتیمنت ، یونیورسال پیکچرز و اطلس  است که طبق اعلام رسمی سازندگان ، در شهر بورنابی در ایالت بریتیش کلمبیا در کشور کانادا فیلمبرداری و تولید شده و توانسته دوبار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود و سه بار بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر از جشنواره های جهانی بشود . این عنوان با بودجه 160 میلیون دلاری خود توانست بیش از 439 میلیون دلار فروش داشته باشد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *