نظاره گر Watcher 2022

فیلم ناظر Watcher 2022 درباره یک بازیگر زن جوان است که با همسرش به شهر بخارست نقل مکان کرده است ، آوازه قاتلی زنجیره ای در شهر پیچیده و جولیا مردی را در همسایگی دیده و فکر میکند قاتل زنجیره ای میتواند او باشد و ...

معرفی فیلم نظاره گر Watcher 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور های آمریکا و رومانی و امارات و به زبان انگلیسی و رومانیایی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را کلویی اوکونو انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده زک فورد بوده و بازیگران این اثر مایکا مونرو، کارل گلسمن، برن گورمن، تودور پتروت، گابریلا بوتوک، مدالینا آنئا، کریستینا دلئانو، بوگدان فارکاس، دانیل نوتا، یوانا آبور، فلاویو کریسان، استفان ایانکو، فلوریان گیمپو هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

فیلم نظاره گر Watcher 2022 برای اولین بار در تاریخ سوم ژوئن 2022 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ایمجینیشن ابوظبی و لاست سیتی است . این عنوان برای اولین بار در فستیوال بین المللی فیلم ساندنس در ایالت یوتا آمریکا در بیست و دوم ژانویه 2022 نمایش داده شد . مجموع کار تولید تا انتشاز این فیلم شش سال طول کشیده است و فیلمبرداری در شهر بخارست در تاریخ شانزدهم آپریل 2021 به پایان رسید و منتقدین طبق نمراتی که داده اند از این اثر راضی هستند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *