Your Christmas Or Mine? 2022

فیلم کریسمس شما یا کریسمس من؟ Your Christmas Or Mine? 2022 درباره دو دوست به عنوان هیلی و جیمز است که عاشق همدیگر هستند ، آنها در شب کریسمس نمیتوانند از هم جدا باشند ، در ایستگاه قطار مارلی بورن از همدیگر خداحافظی میکنند و میخواهند همدیگر را غافلگیر کنند و ...

معرفی فیلم کریسمس شما یا کریسمس من؟ Your Christmas Or Mine? 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جیم اوهانلون انجام داده و نویسندگی فیلمنامه برعهده تام پری بوده و بازیگران این اثر آسا باترفیلد، کورا کرک، دنیل میز، آنجلا گریفین، ناتالی گومد، رام جان هولدر، جون واتسون، استون ری، هریس کیزا، مارک هیپ، لوسین لاویسکونت، هریت والتر، دیوید بردلی هستند .

 

این عنوان چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

فیلم کریسمس شما یا کریسمس من؟ Your Christmas Or Mine? 2022 برای اولین بار در تاریخ دوم دسامبر 2022 از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار Amazon Prime Video نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بانیجای اینترتیمنت و شایتی باتن پروداکشنز بوده که طبق اعلام رسمی عوامل سازنده ، در شهر باکینگهامشیر در کشور انگلستان فیلمبرداری و تولید شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *