لیگ خودشان A league of their own 2022

سریال لیگ خودشان A league of their own 2022 درباره زنانی است که در طول جنگ جهانی دوم در سال 1943 میلادی به دلیل علاقه بسیار زیاد به بازی بیسبال ، لیگ حرفه ای بیسبال زنان را در آمریکا ، راه اندازی کردند و ...

معرفی سریال لیگ خودشان A league of their own 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را آنیا آدامز، جیمی بابیت، آیوکا چنزیرا، سیلاس هاوارد، کاترل ان. کیندرد انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده میشل بدیلو، مورگان گولد، ویل گراهام، گبی‌سولا ایکوملو، ابی جاکوبسون بوده و بازیگران این اثر ابی جاکوبسون، دارسی کاردن، پریسیلا دلگادو، شانته آدامز، گبیسولا ایکوملو، روبرتا کولیندرز، کلی مک کورمک، کیت برلانت، ملانی فیلد، رزی اودانل، نیک آفرمن هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال لیگ خودشان A league of their own 2022 برای اولین بار در تاریخ دوازدهم آگوست 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Amazon Prime Video نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده آمازون استودیو ، فیلد تریپ پروداکشنز و سونی پیکچرز تلویژن است که در یک فصل هشت قسمتی و در شصت دقیقه تولید شده و از روی فیلمی با همین نام که در سال 1992 ساخته شده ، اقتباس کرده اند . ایده تولید در سال 2017 عنوان شد و در ششم آگوست 2020 آمازون اعلام کرد این مجموعه را خواهد ساخت . فیلمبرداری بصورت رسمی در یازدهم جولای 2021 در شهر پیتسبورگ پنسلوانیا آغاز شد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *