یک مسئله خصوصی A Private Affair 2022

سریال یک مسئله خصوصی A Private Affair 2022 درباره دختری است به نام مارینا که برادرش پلیس است ، او علاقه زیادی به کارآگاه بودن دارد ، روزی شاهد یک قتل میشود و با کمک دوستش میخواهد آن را ردگیری و قاتل را پیدا کند و ...

معرفی سریال یک مسئله خصوصی A Private Affair 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور اسپانیا و به زبان اسپانیایی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را دیوید پینیلوس، ماریا ریپول، دانیل آرانیو انجام داده اند و رامون کامپوس، ترزا فرناندز-والدس، جما آر. نیرا هم بصورت مشترک وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر ژان رنو، آئورا گاریدو، گورکا اوتکوآ، پابلو مولینرو، الکس گارسیا، آنجلا مولینا، لوئیزا مولینلی، تیتو والورده، ابیان پادرون، کارلوس ویارینو، تونیو کاسایس، راکل اسپادا، ساراز هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال یک مسئله خصوصی A Private Affair 2022 برای اولین بار در تاریح شانزدهم سپتامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Amazon Prime Video نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های بامبو پروداکشنز و آمازون استودیوز است . فصل اول این عنوان هشت قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر پونتوردا کشور اسپانیا بوده . این ساخته موفق شده یکبار کاندید دریافت جایزه از جشنواره های بین المللی بشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *