Anne Rice’s Mayfair Witches 2023

سریال جادوگران می‌فر Anne Rice's Mayfair Witches 2023 درباره دختری جوان و جراح مغز و اعصاب است که خانواده اش از جادوگران بوده اند و حالا باید با مشکلاتی که آنها بوجود آورده اند ، مبارزه کند و ...

معرفی سریال جادوگران می‌فر Anne Rice’s Mayfair Witches 2023

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان توسط هیفا المنصور، مایکل آپندال، اکسل کارولین انجام شده و میشل اشفورد، استا اسپالدینگ بصورت مشترک نویسندگی متن فیلمنامه را انجام داده اند و بازیگران این اثر الکساندرا داداریو، جک هیوستون، تونگای چیریسا، هری هملین، بت گرانت، هانا آلین، جن ریچاردز، جرالدین سینگر، اما رز اسمیت، آنابث گیش، کامرون اینمن، دنین تایلر هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال جادوگران می‌فر Anne Rice’s Mayfair Witches 2023 برای اولین بار در تاریخ هشتم ژانویه 2023 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده AMC نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ای ام سی استودیوز و گرن ویا پروداکشنز است . فصل اول این عنوان هشت قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر نیواورلئان در ایالت لوئیزیانا بوده . داستان از روی کتابی که توسط آن رایس نوشته شده ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *