بربرها Barbaren

سریال بربرها Barbaren درباره فرمانده آرمینیوس و یارانش در نبردی که در جنگل توتوبورگ انجام شد در سال 9 میلادی برای مستقل شدن و از دست ظلم رها شدن ژرمن ها از دست رومیان ستمگر است و ...

معرفی سریال بربرها Barbaren

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آلمان و به زبان های آلمانی ، لاتین تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را باربارا ادر، استفان روزویتزکی، استیو سنت لگر، لنارت راف انجام داده اند و آندریاس هکمن، آرن نولتینگ، یان مارتین شارف هم بصورت مشترک وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر لارنس روپ، ژان گورسود، دیوید شوتر، فلوریان اشمیتکه، برنهارد شوتز، جرمی میلیکر، اوا ورنا مولر، سوفی روآس، گاتانو آرونیکا، سرگی اونوپکو، دانیل دونسکوی هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال بربرها Barbaren برای اولین بار در بیست و سوم اکتبر 2020 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Netflix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های گائومونت و نتفلیکس استودیوز است . فصل اول و دوم این عنوان مجموعا دوازده قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در کشور مجارستان بوده و تا کنون موفق شده پنج بار کاندید دریافت جوایز مختلف از فستیوال های مهم بین المللی شود . یکی از کارگردانان استیو سنت لگر نام دارد که بخشی از مجموعه وایکینگ ها را هم کارگردانی کرده بود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *