بلاسکواران پی Belascoaran PI 2022

سریال بلاسکواران پی Belascoaran PI 2022 درباره جرم و جنایت های شدید در دهه 1970 میلادی در شهر مکزیکو سیتی است که طی آن فردی به نام هکتور بلاسکواران ، شغلش در شرکت را رها میکند تا کارآگاه خصوصی شود و ...

معرفی سریال بلاسکواران پی Belascoaran PI 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور مکزیک و به زبان اسپانیایی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را گونزالو آمات، ارنستو کنترراس، هیرومی کاماتا انجام داده اند و آئورا گارسیا جونکو، آگوستو مندوزا، رودریگو سانتوس هم وظیقه نویسندگی فیلمنامه را بصورت مشترک برعهده داشتند و بازیگران این اثر لوئیس جراردو مندز، پائولینا گایتان، ایرنه آزوئلا، سیلوریو پالاسیوس، انریکه آرئولا، مانوئل پونسلیس، کواتلی خیمنز، آرتورو بریستاین، مایرا سربولو، جرو مدینا، یاکوبو لیبرمن هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال بلاسکواران پی Belascoaran PI 2022 برای اولین بار در دوازدهم اکتبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Netflix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی پرو ازول است . فصل اول این عنوان سه قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر مکزیکو سیتی بوده و توانسته در ویسایت تحلیل روتن تومیتوز از میان نقد مخاطبان نمره 90 درصد را بدست بیاورد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *