ی بیگ نیت Big Nate 2022

انیمیشن سریالی بیگ نیت Big Nate 2022 درباره پسری به نام نیت رایت که در کلاس ششم درس میخواند و میخواهد خودش را به همه ثابت کند ، او هم در خانه و هم در مدرسه و بیرون با چالش های زیادی درگیر است و ...

معرفی انیمیشن سریالی بیگ نیت Big Nate 2022

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جیم مورتنسن، کایل نسوالد، جف دیگراندیس، کیمبرلی میلز، تانر جانسون انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک برعهده سارا آلن، امیلی براندیج، بنجامین لاپیدس، میچ واتسون بوده و صداپیشگان این اثر بن ژیرو، مایکل ریوکین، لیزا کی جنینگز، چندنی پاره، چستر راشینگ، رایان دبلیو گارسیا، سیدی دیکنسون، برایس چارلز، دنیل مک کوهن، آرنی پانتوجا، داو کامرون، راب دیلینی هستند .

 

این عنوان چه زمانی پخش شد ؟

انیمیشن سریالی بیگ نیت Big Nate 2022 برای اولین بار در در تاریخ هفدهم فوریه 2022 توسط شبکه پرطرفدار و پرمخاطب Paramount+ نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های جان کوهن پروداکشن و نیکلدون انیمیشن استودیوز است که داستانش بر اساس کمیک استریپ و مجموعه کتابی به همین که توسط لینکلن پیرس ساخته شده ، تولید شده است .شبکه پخش کننده و تیم سازنده در ماه مارس 2022 اعلام کردند که برای فصل دوم هم تمدید شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *