پروانه های سیاه Black Butterflies 2022

سریال پروانه های سیاه Black Butterflies 2022 درباره نوشتن داستان زندگی پیرمردی بازنشسته به نام آلبرت دسیدریو توسط رمان نویسی که خیلی طرفدار ندارد با نام مودی است در مورد عشق او به دختری به نام سولانژ در دهه 70 میلادی و ...

معرفی سریال پروانه های سیاه Black Butterflies 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور فرانسه و به زبان فرانسوی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را اولیویه ابو انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده برونو مرل بوده و بازیگران این اثر نیکلاس دوواچل، نیلز آرستروپ، آلیزه کاستس، آلیس بلاییدی، سامی بواجیلا، بریژیت کاتیون، ماری دنارنو، لولا کرتون، اکسل گرنبرگر، هنی رنتز، نیکلاس وانچیکی، رودولفی هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال پروانه های سیاه Black Butterflies 2022 برای اولین بار در تاریخ هفتم سپتامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Arte نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های جی ام تی پروداکشنز ، جک نائو کویین اویل و آرته است که در یک فصل شش قسمتی در شهر مون‌پلیه در استان ارو تولید و فیلمبرداری شده و در شبکه محبوب و پرمخاطب نتفلیکس هم منتشر شده . نام اصلی این مجموعه سریال Les papillons noirs 2022 گفته شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *