سیندرلا Cinderella and the Four Knights

سریال سیندرلا و چهار شوالیه Cinderella and the Four Knights 2016 درباره دختری است به نام یون ها وون که پس از تصادفی که کردند و مادرش فوت کرد ، با پدر ، مادر و خواهر ناتنی اش زندگی میکند و آنها او را اذیت میکنند . او میخواهد دامپزشک شود و روزی بعد از کمک به یک پیرمرد ، از او دعوت میشود در عمارت آنها زندگی کند . جایی که سه پسر جوان و محافظ آنها هم هستند و ...

معرفی سریال سیندرلا و چهار شوالیه Cinderella and the Four Knights 2016

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2016 توسط کشور کره جنوبی و به زبان کره ای تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را کوون هیوک چان، لی مین وو انجام داده و وظیفه نگارش متن فیلمنامه برعهده مین جی یون، وون یانگ سیل بوده و بازیگران این اثر ایل وو جونگ، آن جائه هیون، پارک سودام، جونگ شین لی، مین چوی، نا یون سون، جونگ یانگ جو، نا این وو، کیم کانگ هیون، یونگ گئون کیم هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال سیندرلا و چهار شوالیه Cinderella and the Four Knights 2016 برای اولین بار در تاریخ دوازدهم آگوست 2016 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده tvN نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های اچ بی اینترتیمنت و استودیو دراگون است . فصل اول این عنوان شانزده قسمت دارد . این ساخته موفق شده تا کنون چهار بار برنده جایزه از جشنواره های مهم بین المللی شود و دو بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر بشود . این مجموعه همچنین با نام سریال Cinderellawa Ne Myungui Gisa 2016 هم شناخته میشود و معروف است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *