شهری روی تپه City on a Hill

سریال شهری روی تپه City on a Hill درباره همکاری معاون دادستان بوستون و یک مامور سابق اف بی ای در دهه 1990 میلادی است برای حل پرونده ای که تمام سیستم قضایی شهر بوستون را دچار چالش میکند و ...

معرفی سریال شهری روی تپه City on a Hill

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2019 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک جکریستف شرو، هاگار بن آشر، اد بیانچی، کلارک جانسون انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده چاک مک لین، جی ام هلمز، متیو نمث، امیلی راگزدیل بوده و بازیگران این اثر کوین بیکن، آلدیس هاج، لورن ای بنکس، جیل هنسی، متیو دل نگرو، آماندا کلیتون، جان دومن، مارک اوبراین، بلیک بامگارتنر، نورا مورفی، گریسون ادی، کاترین ولف هستند .

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال شهری روی تپه City on a Hill برای اولین بار در تاریخ هفتم ژوئن 2019 توسط کانال های بسیار محبوب و پربیننده Showtime نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی پیرل استریت فیلمز در سه فصل بیست و چهار قسمتی تهیه و تولید شده است . همچنین این ساخته یکبار توانسته جایزه بین المللی از فستیوال های مهم جهان را کسب کند و دوبار دیگر هم نامزد دریافت جوایز دیگر بشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *