روابط خطرناک Dangerous Liaisons 2022

سریال روابط خطرناک Dangerous Liaisons 2022 درباره ازدواج کامیل و پاسکال است که برای رسیدن به ثروت دست به هر کاری میزنند ، اما بعد از جدایی میخواهند از هم انتقام بگیرند و ...

معرفی سریال روابط خطرناک Dangerous Liaisons 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را لئونورا لونسدیل اولی بلکبرن انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده هریت وارنر، کولین آبرت، ریتا کالنجایس بوده و بازیگران این اثر آلیس انگلرت، نیکلاس دنتون، حکیم کائه-کاظیم، هیلتون پلسر، کوثر علی، ناتانائل صالح، پالوما فیث، ماریا فریدمن، کولت دالال چانچو، میا تراپلتون، فیسایو آکیناده هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال روابط خطرناک Dangerous Liaisons 2022 برای اولین بار در تاریخ ششم نوامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Starz نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های پلی گراند اینترتیمنت ، فلیم ونچرز و لاینزگیت تلویژن است که در یک فصل هشت قسمتی در کشور جمهوری چک تولید و فیلمبرداری شده و توانسته یکبار کاندید دریافت جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود . داستان براساس رمانی به همین نام که توسط پیر کودرلوس دی لاکلو نوشته شده ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *