سپیده دم Daybreak

سریال سپیده دم Daybreak 2019 درباره پسری نوجوان و دبیرستانی به نام جاش است که شهر گلندیل در لس آنجلس پس از آخر الزمان به راحتی زندگی میکند ، او بعد از این اتفاق باید به دنبال دوستش بگردد و ...

معرفی سریال سپیده دم Daybreak

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2019 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان توسط مایکل پاتریک جان، برد پیتون، شروین شیلاتی بصورت مشترک انجام شده و آرون الی کولیت، ایرا مدیسون سوم، سوربهی سهگل وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر کالین فورد، آلیویا آلین لیند، سوفی سیمنت، آستین کروت، کودی کیرزلی، ژانت گودلاک، گرگ کاسیان، کریستا رودریگز، متیو برودریک، جان لورت، میکی دولان، راب اچ. روی هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال سپیده دم Daybreak برای اولین بار در تاریخ بیست و چهارم اکتبر 2019 میلادی توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده NetFlix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ای اس ای پی اینترتیمنت و لایت بالب فارم است . فصل اول این عنوان ده قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر البوکرکی در ایالت نیومکزیکو بوده و موفق شده شش بار کاندید دریافت جوایز مختلف از فستیوال های مهم بین المللی دیگر بشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *