جنایت دهلی Delhi Crime

سریال جنایت دهلی Delhi Crime 2019 بر اساس واقعیت و تلاش نیروهای پلیس و مقامات قضایی شهر دهلی را برای پیدا کردن مردانی که متهم به تجاور گروهی به دختری جوان در جنوب هستند را نشان میدهد و ...

معرفی سریال جنایت دهلی Delhi Crime

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور هندوستان و به زبان های انگلیسی ، هندی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را ریچی مهتا، تانوج چوپرا انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده انسیا میرزا، ویرات باسویا، سانیوکتا چاولا شیخ بوده و بازیگران این اثر شفالی شاه، راجش تایلانگ، راسیکا دوگال، آنوراگ آرورا، یاشاسوینی دایاما، عادل حسین، دنزیل اسمیت، گوپال دات، سیدهارت بهاردواج، جایا باتاچاریا، وینود شاروات، سواتی بااتیا هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال جنایت دهلی Delhi Crime برای اولین بار در تاریخ بیست و نهم مارس 2019 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های فیلم کاراوان ، گلدن و ایوانهو پیکچرز و نتفلیکس استودیوز است که در دو فصل در بخش مونیرکا شهر دهلی نو تولید و فیلمبرداری شده که تا کنون توانسته چهار بار جوایز مختلفی را از فستیوال های مهم بین المللی کسب کند و سه بار دیگر هم کاندید دریافت جایزه از جشنواره های دیگر بشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *