دکتر مرگ Dr. Death 2021

سریال دکتر مرگ Dr. Death 2021 درباره جراحی به نام کریستوفر دوانتش است که جراح ستون فقرات است ، هر بیماری برای عمل وارد میشود یا میمیرد یا برای همیشه فلج میشود ، دو جراح دیگر و یک دستیار وکیل دست به کار میشوند و ...

معرفی سریال دکتر مرگ Dr. Death 2021

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2019 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک سو یانگ کیم و مگی کایلی انجام داده اند نویسندگی فیلمنامه هم برعهده تپاتریک مکمانوس، سارا پیرسون، ماکسول مایکل تاوسون بوده و بازیگران این اثر جاشوا جکسون، کریستین اسلیتر، الک بالدوین، دومینیک برگس، گریس گامر، مالی گریگز، فردریک لهنه، آنا سوفیا راب، لیلا رابینز، گرینگر هاینز، هوبرت پوینت دو ژور، مریان پلانکت هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال دکتر مرگ Dr. Death 2021 برای اولین بار در تاریخ پانزدهم جولای 2021 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Peacock در یک فصل هشت قسمتی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های واندری ، اسکیپ آرتیست ، لیتل تاون رود پرواکشنز ، یونیورسال کیبل تولید و ساخته شده . محل فیلمبرداری و تولید شهر البوکرکی در ایالت نیومکزیکو است .این مجموعه توانسته شش بار کاندید دریافت جوایز بین المللی از فستیوال های مهم جهانی بشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *