شهر زمردی Emerald City

سریال شهر زمردی Emerald City 2017 درباره انتقال دوروتی گیل با بیست سال سن به همراه سگش k9 به وسیله گردباد به شهر اوز است ، او به دنبال جادوگر میگردد اما ...

معرفی سریال شهر زمردی Emerald City

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2017 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را تارسم سینگ انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده متیو آرنولد، ال. فرانک باوم، جاش فریدمن، جن کائو، دیوید شولنر بوده و بازیگران این اثر آدریا آرجونا، الیور جکسون کوهن، آنا اولارو، جران هاول، جردن لوگرن، وینسنت دونوفریو، میدو هامادا، ایزابل لوکاس، جولی ریچاردسون، الافور دری الافسون، راکسی استرنبرگ هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال شهر زمردی Emerald City برای اولین بار در تاریخ ششم ژانویه 2017 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده NBC نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های شائون کسیدی پروداکشنز ، اودیپوس ، مونت موریاه و تلویزیون یونیورسال تهیه و تولید شده است . داستان بر اساس رمانی به همین نام که به قلم ال. فرانک باوم در اوایل قرن بیستم نوشته شده ، ساخته شده. شبکه پخش کننده پس از یک فصل این مجموعه را لغو کرد . در ابتدا قرار بود در سال 2015 پخش شود ولی بدلیل اخلاف میان شبکه و نویسنده ها و کارگردان به سال 2017 موکول شد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *