فوفو مسافری از کامادو

داستان فصل اول سریال «فوفو مسافری از کامادو» از جایی شروع می‌شود که موجود عجیب و بامزه‌ای به نام فوفو توسط نیرو‌های پلید پادشاه میتا میتا، از سیاره خودش دزدیده می‌شود. فوفو هنگام انتقال به میتا میتا از سفینه به بیرون پرتاب شده، به زمین سقوط می‌کند و از دودکش شومینه خانه‌ای سر در می‌آورد. این آغاز ماجرا‌های فوفو و آرزو‌های عجیب بچه‌ها روی کره زمین است.

معرفی سریال فوفو مسافری از کامادو

سریال فوفو مسافری از کامادو در کشور ایران ساخته شده که کارگردانی را میثم معراجی جوانی تازه کار به حساب می آید او قبلا مدیر تبیلغات سینما بوده اما کلی افراد در مقام نویسنده به نام های سلمان خورشیدی، حسام حیدری، مجید افشاری، شیما اسماعیلی، نگین موسوی، کاوه مرحمتی می توان اشاره کرد. روند ساخت آغاز شده این سریال کودکانه و خانوادگی را در 15 قسمت در دو بخش انیمیشن و واقعی ساخته می شد. راستی تا یادم رفته حسین بهمنی تهیه کنندگی را به عهده دارد.

لیست بازیگران سریال فوفو مسافری از کامادو

جواد رضویان، الیکا عبدالرزاقی، بهراد خرازی، پاشا جمالی، رضا شفیعی‌جم، السا فیروزآذر، ستاره حسینی، سارا مقربی، محمدمهراد دادخواه با هنرمندی یدالله شادمانی، مجید افشاری، لاله صبوری و یوسف صیادی از جمله بازیگرانی هستند. همچنین فربد عشقی، ویهان معراجی و تامارا یکتا بازیگران کودک این سریال هستند.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *