جورج و تامی George & Tammy 2022

سریال جورج و تامی George & Tammy 2022 درباره یکی از قدرتمندترین زوج های تاریخ موسیقی کانتری ، جورج جونز و تامی وینت است که به یکی از نمادهای موسیقی تاریخ تبدیل شدند و ...

معرفی سریال جورج و تامی George & Tammy 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان توسط جان هیل کوت انجام شده و مری کاستلانوس، لوگان فاوست، آبه سیلویا بصورت مشترک وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر جسیکا چستین، مایکل شانون، دیوید ویلسون بارنز، والتون گوگینز، زکریا مالاچی، جاشوا سی آلن، جان تیر، شین برنت، کلی مک کورمک، کیتی میکسون، کیت آرینگتون هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال جورج و تامی George & Tammy 2022 برای اولین بار در تاریخ چهارم دسامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده SHOWTIME نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های 101 استودیوز ، برولین پروداکشنز ، فرکل فیلمز است . فصل اول این عنوان شش قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر ویلمینگتن در ایالت کارولینای شمالی بوده . داستان از مجموعه بر اساس کتابی که توسط جورجت جونز نوشته شده ، اقتباس شده . در فوریه 2016 اعلام شد که یک فیلم در این رابطه قرار است ساخته شود ولی در سپتامبر 2020 عنوان شد که قرار است مینی سریال شود  و در نهایت کار تصویربرداری در هشتم دسامبر 2021 آغاز شد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *