گوردون رمزی: کشف نشده Gordon Ramsay: Uncharted

سریال گوردون رمزی: کشف نشده Gordon Ramsay: Uncharted درباره سرآشپزی معروف است به نام گوردون رمزی که میخواهد به نقاط مختلف جهان سفر کند و غذاها و رسوم آنها را یاد بگیرد و به تجربه کاری خود اضافه کند و ...

معرفی سریال گوردون رمزی: کشف نشده Gordon Ramsay: Uncharted

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان بصورت مشترک توسط نیل دگروت، لورا بالفور، آلیستر اسمیت انجام شده و اندی میلیگان، جان مور وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر گوردون رمزی، شلدون سیمئون، ویرجیلیو مارتینز، میشل کاستلو، مونیک فیسو، لیونل اودیپا، آنالیس گرگوری، زولا ننه، دراکو روزا، گابریلا کامارا، کیم میکولا، بری هانسلر هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال گوردون رمزی: کشف نشده Gordon Ramsay: Uncharted برای اولین بار در تاریخ بیست و یکم جولای 2019 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده National Geographic نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی استودیو رمزی است . فصل اول این عنوان شش قسمت فصل دوم هفت قسمت و فصل سوم آن شش قسمت دارد و توانسته چهار بار کاندید دریافت جوایز مختلف از فستیوال های مهم بین المللی شود . همچنین این مجموعه از طریق شبکه پرطرفدار Disney+ هم نمایش داده شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *